IDOS Jízdní řády

IDOS

(Informační DOpravní Systém) – jízdní řády

vyhledávání dopravního spojení různými druhy veřejné hromadné dopravy, a to včetně jejich kombinací

 

 

idos

IDOS

 


IDOS je jedna z nejvyužívanějších služeb na internetu. IDOS umožňuje vyhledání spojení vlakem, autobusem, MHD nebo kombinací vlaku, autobusu a jízdních řádů MHD.

IDOS jízdní řády – co zde naleznete ?

Hledáte vhodné spojení pro svou cestu na výlet, nebo služební cestu a nechcete použít automobil, ale městskou hromadnou dopravu ? Využit hromadnou dopravu je pohodlné a bezproblémové a v některých případech i výrazně levnější , než použití automobilu.

Na http://www.jizdenky.cz/idos-jizdni-rady/ najdete přehledné jízdní řády autobusů, vlaků a hromadných doprav ve všech městech České republiky, včetně jízdních řádů soukromých dopravců ( jako například STUDENT AGENCY, REGIO JET, LEO EXPRESS, atp. ).

Naplánujte si vaši cestu a zjistěte si nejlepší spojení do cíle vaší cesty.

Data do systému IDOS jsou povinni poskytovat všichni dopravci v České republice, jež mají na území ČR zastávku, tak máte jistotu, že najdete vždy aktuální variantu spojení. A to jak vlakem, autobusem nebo MHD v jednotlivých městech. IDOS obsahuje a využívá data vždy z nových jízdních řádu, tedy je vždy aktuální. Využívá jízdní řády vlaků, jízdní řády autobusů i jízdní řády MHD – městské hromadné dopravy. Tudíž ideální možnost vyhledat spojení pro vlaky a autobusy.